Obóz karateków w Polańczyku: trochę zabawy i rekreacji oraz solidna dawka treningów

2019-01-28 10:57:18 (ost. akt: 2019-01-28 11:15:22)

Autor zdjęcia: Mateusz Dydziński

W dniach 20-26 stycznia w Polańczyku odbył się zimowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy, w którym uczestniczyło 88 zawodniczek i zawodników, między innymi z Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate.
Zajęcia szkoleniowe prowadzili shihan Piotr Zembrzuski, sensei Andrzej Litwin, Jarosław Kwaśniewski, Krzysztof Szczepański, Grzegorz Kimbar, Stanisław Falarz, Renata Turek. Uczestnicy korzystali z bogatego programu szkoleniowego, ale również wycieczek, dyskotek, pływalni, siłowni, sauny oraz wielu innych atrakcji.

Konkurs na najlepszą grupę wygrała grupa nr 2 prowadzona przez sensei Krzysztofa Szczepańskiego. W konkursie plastycznym zwyciężyli Piotr Kabała w grupie młodszej, natomiast w grupie starszej Natalia Maksymik. W konkursie tańca najlepsi okazali się Aleksandra Baranowska i Wojciech Łuszczyk. Tytuł najfajniejszego chłopaka otrzymał Wojciech Sygocki, a dziewczyny Nikola Jałowiecka. Miss obozu została Michalina Kowalewska, a samurajem Marcin Śledziński.

W przedostatnim dniu odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, gdzie po kilkugodzinnej prezentacji technik, kata i walki najwyższe stopnie zdobyli: Piotr Basiukiewicz (1 kyu), Marta Zawadzka, Aleksandra Bakuła, Pażuś Dawid (wszyscy 2 kyu), Klaudiusz Nowosielski (3 kyu), Radosław Badziński, Zuzanna Pycko, Waldemar Jaroszewicz (wszyscy 4 kyu).

Wszystkim gratulujemy wspaniałej postawy i do zobaczenia na letnim obozie.

al


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5