Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie

2019-01-23 05:21:16(ost. akt: 2019-01-23 05:27:12)

Autor zdjęcia: Beata Złonkiewicz

18 stycznia w Domu Kultury w Bezledach mimo zimna i mrozu, serduszka przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego i oddziału przedszkolnego w Bezledach były gorące. Powodem takiej atmosfery była zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to osoby, które kochają bezwarunkową miłością swoje wnuczęta, rozpieszczają je i często są ich najlepszymi przyjaciółmi. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi członkowie rodziny wprost ich uwielbiają.

Dzieci z grupy: Pszczółki, Biedronki oraz Żabki zaprosiły na obchody tego ważnego święta swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, w którym recytowały dla nich wiersze, śpiewały piosenki, przedstawiały skecze, a także tańczyły.

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności.

Po części artystycznej głos zabrała pani Marzena Wasyluk - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bezledach, która złożyła wszystkim przybyłym seniorom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, a dzieci na koniec tego wyjątkowego dnia wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki.

Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dziękujemy.

Beata Złonkiewicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5