Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka — spotkanie w bartoszyckiej "Dwójce"

2019-01-22 13:25:51(ost. akt: 2019-01-22 09:31:09)
W dniach od 15 do 18 stycznia 2019 roku w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach we wszystkich grupach wiekowych gościliśmy babcie i dziadków.
Przedszkolaki dziękowały babciom i dziadkom za miłość, troskę i poświęcenie wierszem, tańcem i piosenką, przedstawiały również jasełka. Składały życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane upominki: laurki, kwiatki, kalendarze.

Był również wspólny słodki poczęstunek oraz konkursy i zabawa przy muzyce. W grupie ”Jeżyków” podczas uroczystości wystąpił zespół Gala z Galin, prezentując kolędy oraz pieśni warmińskie.

Te, pełne wzruszeń, międzypokoleniowe spotkania były wspaniałą okazją do pielęgnowania tradycji ludowych, wzmacniania więzi rodzinnych oraz uczenia dzieci szacunku do osób starszych.

Danuta Banach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5