Mikołaje pamiętali o uczniach ze szkoły podstawowej w Krawczykach

2018-12-08 15:23:24 (ost. akt: 2018-12-08 15:30:28)
Tradycją w naszej szkole stało się już przybycie w dniu 6 grudnia przedstawicieli Rotary Club Bartoszyce–Lidzbark Warmiński.
Zacni goście pamiętali o oczekiwaniach dzieci i młodzieży. Nie wystąpili co prawda w strojach, jakie zazwyczaj przywdziewa Mikołaj, ale zapalające się kolorowe światełka na swetrze jednego z panów wprowadzały świąteczną i radosną atmosferę.

Mikołaje odwiedzili każdą salę, w której przebywali nasi uczniowie i obdarowali ich słodyczami w takiej ilości, ile tylko kto zdołał zagarnąć z ogromnego worka pełnego cukierków.

Pani dyrektor również wystąpiła w roli osoby wręczającej prezenty i w podziękowaniu przekazała gościom piękne bombki z motywem świątecznym, wykonane przez uczniów podczas warsztatów, które 24 listopada zostały zorganizowane w naszej placówce.

Po szkole przechadzał się też i zaglądał do uczniów klas młodszych przewodniczący Samorządu Szkolnego przebrany w strój św. Mikołaja. Dzieci bardzo entuzjastycznie reagowały na jego widok, chociaż jego przybycia mogły się spodziewać, ponieważ w szkole ustawiono i przystrojono już dzień wcześniej choinki, podarowane przez zaprzyjaźnionego pana leśniczego.

Cudowny zapach świerku unoszący się w salach i korytarzach szkoły sprawia, że czujemy, iż święta już blisko.

Ewa Trzcińska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5