Święto Pluszowego Misia przedszkolaki obchodziły w bibliotece

2018-12-03 07:30:48 (ost. akt: 2018-12-03 07:43:06)

Autor zdjęcia: Krystyna Sekita

Przedszkolaki z bartoszyckiego przedszkola nr 2 obchodziły uroczyście Święto Pluszowego Misia. Zrobiły to w filii biblioteki miejskiej u gościnnej pani Danusi, która współpracuje z przedszkolem.
Dnia 27 listopada 2018 r. dzieci z grupy ,,Pszczółki” Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach uczestniczyły w Święcie Pluszowego Misia w Bibliotece Publicznej Filia nr 2 przy ulicy Witosa, na które zaprosiła przedszkolaki pani Danusia, która z grupą współpracuje już czwarty rok.

Dzieci na to spotkanie wybrały się ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. W czasie spotkania dzieci poznały historie powstania misiów, obejrzały bajkę o ,,Misiu Uszatku” słuchały bajki czytanej przez panią Danusię, układały puzzle o misiach, odgadywały zagadki, oglądały książeczki o misiach, dzieci wspólnie z misiami tańczyły przy wesołych przebojach, każde dziecko miało okazje przedstawić swojego misia.

Pani Danusia poczęstowała dzieci i pluszowych gości pysznymi pierniczkami. Była to wspaniała okazja do wzmacniania zainteresowań czytelniczych dzieci, ukazania biblioteki jako miejsca gdzie można przyjemnie spędzić czas, oraz nawiązać przyjaznych relacji z panią Danusią.

Krystyna Sekita


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5