Bezledy. Akcja "Nie wykręcajcie się"

2018-11-29 08:20:21(ost. akt: 2018-11-29 08:25:23)

Autor zdjęcia: Renata Rynkowska-Mężyńska

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bezledach zbiórka plastikowych nakrętek odbywa się już od kilku lat. W akcję zaangażowani są uczniowie ze wszystkich grup przedszkolnych, oddziałów szkolnych na terenie naszej placówki oraz ich rodzice, opiekunowie, wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły.
W tym roku do akcji włączyli się również bardzo liczni mieszkańcy Bezled, którzy przynosili nakrętki do szkoły niemal każdego dnia. Było ich naprawdę dużo, co świadczy o wielkim zaangażowaniu naszych najmłodszych.

Wszystkie zgromadzone nakrętki przeznaczone zostały na cel charytatywny - dofinansowanie do leków i zabiegów rehabilitacyjnych dla chorych dzieci.

Aby zachęcić podopiecznych do większego wysiłku, nauczyciele niektórych oddziałów zorganizowali wewnątrzklasowe konkursy na "Najbardziej zakręconego ucznia”.

W czerwcu, najbardziej zaangażowani uczniowie otrzymają dyplomy- niespodzianki z podziękowaniem za udział w akcji.

Przeprowadzona akcja pozwoliła nam wszystkim uświadomić sobie, jak ważne jest bezinteresowne niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Przyczyniła się również do procesu kształtowania postaw społecznych naszych uczniów, nauczyła nas tworzenia stałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu.


Zachęcamy do dalszego udziału w akcji!
Nie wykręcajcie się!!!

Renata Rynkowska-Mężyńska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Olo #2633842 | 83.9.*.* 29 lis 2018 13:24

    Akcja nosi nazwę " ZAKRĘCONA AKCJA" organizowana jest przez ZGO w Bartoszycach, a i z tego co wiem to mieszkańcy Bezled uczestniczą w każdej z tych akcji od kilku lat

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5