Zmarła kobieta potrącona wczoraj w Bartoszycach. Prokurator apeluje o zgłaszanie się świadków

2018-11-21 14:31:08 (ost. akt: 2018-11-21 15:23:09)

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

Wczoraj w Bartoszycach 19–letni kierowca skody na przejściu dla pieszych potrącił 78–latkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, niestety nie przeżyła wypadku. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, które miał zaledwie od roku. Śledczy apelują o zgłaszanie się świadków tego zdarzenia.
- Wczoraj przed g. 18 na ul. Sikorskiego w Bartoszycach na przejściu dla pieszych 19 – latek jadący skodą potrącił 78–latkę. Kobieta z miejsca zdarzenia została przewieziona karetką pogotowia do szpitala, jej obrażenia były poważne. Dziś kobieta zmarła - poinformowała mł. asp. Marta Kabelis z KPP w Bartoszycach.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli skodę do badań przez biegłego. Kryminalni przesłuchali też 19–latka, który był trzeźwy i świadka tego zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie śledztwo ma wyjaśnić wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


Szef Prokuratury Rejonowej w Bartoszycach Radosław Snopek zwrócił się do naszej redakcji o pilną publikację komunikatu o tym, że zarówno prokuratura jak i policja poszukują świadków tego tragicznego w skutkach wypadku.

- Apeluję, aby osoby które widziały to zdarzenie zgłaszały się do Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach telefonując na numer 89-762-82- 00 lub do Prokuratury Rejonowej w Bartoszycach telefonując na numer 89-762-76-60 - powiedział Radosław Snopek.

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5