Przedszkolaki odwiedziły seniorów

2018-11-16 08:17:36(ost. akt: 2018-11-16 08:20:39)

Autor zdjęcia: Krystyna Sekita

Choć w kalendarzu znajdują się co najmniej trzy daty, które mogą być okazją do świętowania Dnia Seniora , to dzieci z grupy ,,Pszczółki” z Przedszkola Publicznego nr 2 odwiedziły seniorów 14 listopada 2018 r.
Spotkanie międzypokoleniowe dobyło się z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości i Dnia Seniora. Na ta okazję dzieci przygotowały montaż słowno muzyczny o historii odzyskania niepodległości oraz wiersze, życzenia  i piosenki z życzeniami dla seniorów z okazji ich święta.

Na zakończenie każdy uczestnik spotkania został obdarowany wykonanymi przez dzieci kwiatami, zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.

Pani dyrektor DPS podziękowała w imieniu pensjonariuszy małym aktorom a dzieci otrzymały gromkie brawa.

Spotkanie to było znakomitą okazją do kształtowania u dzieci już od najmłodszych lat szacunku dla osób starszych oraz wzmacniają więzi w społeczności lokalnej.
Krystyna Sekita


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknijŹródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5