Bieg z Gwiazdą: francuskiego obrońcę zastąpi polski napastnik

2018-09-06 09:30:51 (ost. akt: 2018-09-06 15:25:44)
Na sobotę 8 września zaplanowany jest w Bartoszycach kolejny Bieg z Gwiazdą. Na kilka dni przed imprezą nastąpiła zmiana gościa specjalnego.
Najpierw do Bartoszyc miał przyjechać francuski obrońca Legii Warszawa William Rémy. Pochodzącego z Gwadelupy piłkarza zabraknie jednak w sobotę. Jego miejsce zajmie inny gracz stołecznego klubu — polski napastnik Jarosław Niezgoda.

W poprzednim sezonie był on jednym z najlepszych zawodników Legii, przyczyniając się do zdobycia przez warszawską drużynę mistrzostwa Polski i Pucharu Polski. Łącznie na boisku pojawił się 34 razy (ekstraklasa+PP+rezerwy w III lidze), zdobywając 15 goli.

23-letni zawodnik niedawno przeszedł zabieg kardiologiczny. Do treningów wrócił w sierpniu, ale nie zdążył jeszcze zagrać w tym sezonie ekstraklasy. Kilka dni temu nabawił się kontuzji pleców, przez co będzie pauzował jeszcze przez kilkanaście dni.

Przypominamy, że tegoroczny Bieg z Gwiazdą odbędzie się w sobotę 8 września. Areną będzie tym razem Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej przy ulicy Korczaka.

Impreza będzie miała również inny niż dotychczas przebieg. Nie zostaną przeprowadzone biegi w poszczególnych kategoriach. Zamiast tego uczestnicy odbędą z Jarosławem Niezgodą wspólny trening, po którym wszyscy przebiegną ok. 600 m.

Uwaga! Pierwsze 200 osób, które zapisze się do udziału w Biegu z Gwiazdą i przebiegnie z nią wspomniany dystans, otrzyma pamiątkowy medal. Zapisy przyjmowane będą w CSR od g. 11.


kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5