"Rodzina Dom Ojczyzna” - Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach

2018-06-18 09:59:55 (ost. akt: 2018-06-18 12:43:09)

Autor zdjęcia: Danuta Banach

W Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach 14 czerwca zebrały się całe rodziny by uczestniczyć w festynie rodzinnym. Były występy przedszkolaków, specjały z domowej kuchni, piana z wozu strażackiego i wspaniała zabawa.
„Rodzina Dom Ojczyzna” - pod takim hasłem odbył się 14 czerwca, w naszym przedszkolu, festyn rodzinny.  W ogrodzie przedszkolnym zebrały się całe rodziny.

Gości powitała pani dyrektor dziękując jednocześnie  rodzicom za wspieranie naszych działań wychowawczo-dydaktycznych oraz  pomoc w organizacji festynu.

Następnie wystąpiły dzieci, które uczęszczały na warsztaty taneczne w naszym przedszkolu, prezentując tańce ludowe i nowoczesne. W ogrodzie przedszkolnym czekało wiele atrakcji.

Była piana z wozu strażackiego, kącik plastyczny, konstrukcyjny, fotograficzny, malowania buzi, loteria fantowa oraz  przepyszne dania, specjały ”Szefa kuchni” i pyszne ciasta upieczone przez mamusie.

Zabawę poprowadził pan Krzysztof Kowalski. Była super zabawa, wiele atrakcji, tańce, konkursy. Dla naszych dzieci to niezapomniane chwile spędzone w gronie kolegów i najbliższych.

Danuta Banach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5