Zdjęcie Tygodnia. Makowe pole koło Bisztynka

2018-06-06 06:05:00 (ost. akt: 2018-06-13 05:09:56)
Makowe w sołectwie Bisztynek.

Makowe w sołectwie Bisztynek.

Autor zdjęcia: Małgorzata s. Arkadia Napiórkowska

Małgorzata Napiórkowska, czyli siostra Arkadia jest autorką 71. Zdjęcia Tygodnia. Podczas spaceru sfotografowała pole porośnięte kwitnącymi makami w sołectwie Bisztynek
W siedemdziesiątym pierwszym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie autorstwa Małgorzaty Napiórkowskiej, siostry Arkadii ze zgromadzenia sióstr św. Katarzyny. Podczas spacaru sfotografowała kwitnące, polne maki na jednym z pol koło Bisztynka.Gratulujemy i ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia.

Zdjęcie zostało polubione 37 razy (do 6 czerwca 2018 r., do godz. 6:00.)


Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5