Kup swojej mamie bilet na koncert Janusza Laskowskiego

2018-04-26 09:34:12(ost. akt: 2018-04-26 09:42:36)
Z okazji Dnia Matki zapraszamy serdecznie na wyśmienity koncert znanego polskiego artysty Janusza Laskowskiego. Koncert odbędzie się 23 maja o g. 18 w Bartoszyckim Domu Kultury (ul. Bohaterów Warszawy 11).
Janusz Laskowski znany jest jako wykonawca, kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki już od dawna. Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń.

Wszyscy bawią się razem z artystą śpiewając takie przeboje jak „Beata z Albatrosa”, „Świat nie wierzy łzom”, „Żółty jesienny liść” czy słynny przebój „Kolorowe Jarmarki”. Słuchając piosenek Janusza Laskowskiego w nie jednym oku zakręci się łezka na wspomnienie chwil spędzonych razem, które będą przypominały radosne czasy młodzieńcze.

Artysta jest mistrzem w nawiązywaniu bezpośredniego, serdecznego kontaktu z publicznością, co gwarantuje miło spędzony czas. Serdecznie zapraszamy!


red.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5