Bartoszki znowu najlepsze w siatkarskim turnieju. Finał wewnętrzną sprawą drużyn z Bartoszyc

2018-04-16 09:39:12 (ost. akt: 2018-04-16 10:22:13)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Po raz drugi z rzędu Bartoszki wygrały Wiosenny Bartoszycki Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta. W finale pokonały inny lokalną drużynę.
W decydującym spotkaniu zagrały dwie bartoszyckie ekipy. Zarówno Bartoszki, jak i ekipa pod nazwą Favorito, dotarły do finału z kompletem wcześniejszych zwycięstw. Favorito wygrało rywalizację w grupie I, Bartoszki okazały się najlepsze w grupie II. Oba zespoły odniosły na tym etapie po trzy zwycięstwa.

W półfinale Bartoszki ograły siatkarki z Górowa Iławeckiego, a Favorito pokonało Perłę Olecko. Mecz o pierwsze miejsce wygrały obrończynie tytułu.

Nagrody indywidualne otrzymały: Patrycja Kieżun (Favorito, najlepsza atakująca), Gabriela Czunkiewicz (Bartoszki, najlepsza przyjmująca), Edyta Husak (Cresovia Górowo Iławeckie, najlepsza blokująca, Martyna Gajewska (Perła Olecka, najlepsza serwująca), Marlena Szczurko (Favorito, najlepsza rozgrywająca), Agata Peślak (Bartoszki, MVP turnieju).

kwk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5