Dzieci przybyły z wiosną do Domu Opieki Społecznej w Bartoszycach

2018-03-26 07:44:57(ost. akt: 2018-03-26 07:51:08)

Autor zdjęcia: Iwona Osiecka

Przedszkolaki z bartoszyckiego przedszkola nr 2 odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej. Zaprezentowały wiosenne przedstawienie i złożyły życzenia świąteczne. Tak uczą się szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.
23 marca 2018 r. dwa dni po przyjściu kalendarzowej wiosny dzieci z grupy Jeżyki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach pod opieką p. I Osieckiej odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

Podczas spotkania dzieci w wiosennych przebraniach zaprezentowały przedstawienie „Witamy Wiosnę”, które wywołało u oglądających ogromną radość i zadowolenie.

Po przedstawieniu dzieci złożyły mieszkańcom oraz pracownikom placówki świąteczne życzenia. Za swój występ najmłodsi otrzymali w prezencie od p. dyrektor pakuneczek słodkości i wielkanocnego zająca, który będzie zdobił nasze przedszkole.

Pobyt w Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach był dla dzieci sytuacją wychowawczą, która uczy od najmłodszych lat szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.

Iwona Osiecka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5