Warsztaty wielkanocne w szkole podstawowej w Krawczykach

2018-03-23 10:52:05 (ost. akt: 2018-03-23 11:00:12)
Święta wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które warto przekazywać młodszym pokoleniom.
We wtorek 20 marca 2018 roku, zgodnie z zapoczątkowaną kilka lat temu tradycją, w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne, w których wzięli udział uczniowie klas I, IV, V i VI, rodzice oraz zaprzyjaźnione z naszą szkołą Zofia i Magda Pażuś.

Program warsztatów obejmował artystyczne zdobienie jajek styropianowych, wykonanie koszyczków z wikliny papierowej, kwiatów z bibuły oraz wianków, które mogą być ozdobą drzwi lub okien.

Mając do dyspozycji różnorodność materiałów, wszyscy stworzyli własnoręczne, piękne ozdoby. Prace zostaną zaprezentowane podczas kiermaszu wielkanocnego.

Dziękuję rodzicom: Katarzynie Kozłowskiej, Henryce Kupisz, Patrycji Wołyńskiej, Krzysztofowi Romejko i Jarosławowi Dąbrowskiemu, że dali nam możliwość spędzenia wspólnie odrobiny czasu w gorącym okresie przedświątecznym.

Uczestnictwo w warsztatach dało możliwość współdziałania rodziców i dzieci, oraz stworzyło warunki do rozwijania kreatywności i twórczości naszych uczniów.

Alicja Andrzejczyk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5