Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach
2018-03-18 09:30:08(ost. akt: 2018-03-18 09:36:18)
Hania z grupy "Wiewióreczki" przedszkola nr 2 w Bartoszycach zdobyła wyróżnienie za projekt pomnika Żołnierzy Wyklętych. Przedszkolaki uczciły pamięć bohaterów.
W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszym przedszkolu dzieci poznawały historię żołnierzy niezłomnych, walczących o wolność.
W holu przedszkola powstała tablica upamiętniająca męstwo Żołnierzy Wyklętych.
W holu przedszkola powstała tablica upamiętniająca męstwo Żołnierzy Wyklętych.
Nasze przedszkolaki brały udział w konkursie organizowanym z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych przez Stowarzyszenie im. gen.bryg. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego.
Uroczysta gala podczas której wręczono nagrody, odbyła się 14 marca 2018 r. w Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód w Elblągu.
Wyróżnienie otrzymała praca plastyczna – projekt pomnika – ”Cześć i chwała bohaterom”, którą wykonała Hania z grupy ”Wiewióreczek".
Danuta Banach
Czytaj e-wydanie
">kliknij

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Źródło: Artykuł internauty
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
rebacz #2465283 | 82.139.*.* 18 mar 2018 11:05
już od kołyski fałszują historię, niemowlakom każą czcić bandytów przeklętych
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz