Pięć medali podczas pierwszych w sezonie zawodów Profesjonalnej Ligi Taekwondo

2018-02-26 12:05:55 (ost. akt: 2018-02-26 12:13:16)
Skromną, zdziesiątkowaną przez choroby i kontuzje, ekipę wystawiła Bartoszycka Szkoła Taekwondo podczas pierwszego w tym roku turnieju Profesjonalnej Ligi Taekwondo.
Zawody (już 13. w historii PLT) odbyły się w Sokółce. Tym razem obok zaprzyjaźnionych klubów, które od początku biorą udział w Profesjonalnej Lidze Taekwondo, na matach pojawili się również zawodnicy z białoruskiego Mińska.

Ekipa Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo, tym razem z Patrykiem Watemborskim w roli trenera, wróciła z pięcioma medalami. Swoje kategorie wygrywali Kamil Jaremko oraz Dawid Szutowicz. Trzecie miejsce zajmowali natomiast Szymon Sośnicki, Mikołaj Śpiewak i Michał Kasprowicz.

Bartoszycki akcent miał miejsce także w obsadzie sędziowskiej, gdzie jednym z arbitrów była zawodniczka BST Katarzyna Rutkowska.

Kolejny turniej Profesjonalnej Ligi Taekwondo odbędzie się w czerwcu w Bartoszycach.


kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5