Liga tenisa stołowego zakończona. Pierwszą edycję wygrali Miażdżyciele

2018-02-19 10:19:34 (ost. akt: 2018-02-19 10:27:47)
Zakończyły się rozgrywki ligi tenisa stołowego w Bartoszycach. Do końca drugiej rundy nie było wiadomo, która drużyna zajmie pierwsze miejsce.
Ostatecznie rzutem na taśmę pierwsze miejsce zajęła drużyna Miażdżycieli z Bartoszyc w składzie: Rafał Szypczyński, Kamil Obarzanek i Waldemar Sonnenfeld. Druga była drużyna z Lidzbarka Warmińskiego (Marcin Wróblewski, Wiesław Skrętkowski, Mariusz Bogdanowicz), a trzecią lokatę zajęli Jan Łastowski i Tomasz Kapturski z Bartoszyc.

Najlepszymi zawodnikami ligi okazali się Marcin Wróblewski z Lidzbarka Warmińskiego, Rafał Szypczyński i Tomasz Kapturski z Bartoszyc oraz Janusz Głębocki z Górowa Iławeckiego. Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatora pamiątkowe medale, a trzy pierwsze miejsca nagrodzono statuetkami.


red.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5