Krawczyki. Zabawa, hej zabawa

2018-02-13 08:00:53 (ost. akt: 2018-02-13 08:05:14)

Autor zdjęcia: Zbigniew Mielnik

W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach, 10 lutego odbyła się szkolna choinka. Wzięli w niej udział uczniowie, ich rodziny i nauczyciele.
Zebranych powitała pani dyrektor – Małgorzata Chrapowicka. Następnie głos zabrała pani Mariola Maciejewska, która przedstawiła cztery urocze animatorki – wolontariuszki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Kresowiaków w Bartoszycach.

Dziewczęta zaprosiły dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej zabawy. Były tańce, pląsy i konkursy.

Wybrano królową i króla balu. W grupie młodszej zostali nimi Zuzanna Wołyńska i Tomasz Romejko a w starszej – Amelia Jaskólska i Norbert Szukis. Komisja konkursowa wyłoniła te osoby ze względu na ich największe zaangażowanie podczas zabawy.

Ponieważ dzieci były grzeczne, w progi szkoły zawitał Święty Mikołaj. Zanim jednak obdarował je prezentami, wysłuchał wierszy i piosenek przygotowanych na tę okazję. Śpiewano nie tylko po polsku, ale i w języku angielskim oraz rosyjskim.

Podczas całej zabawy w stołówce szkolnej zorganizowana była kawiarenka, w której można było posilić się pysznymi ciastami upieczonymi przez rodziców- sponsorów szkoły, wypić kawę lub herbatę.

Zbigniew Mielnik


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5