Piłkarski związek opublikował roboczy terminarz rundy wiosennej

2018-02-02 08:41:05 (ost. akt: 2018-02-02 08:52:45)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej podał roboczy terminarz rundy wiosennej od IV ligi, przez klasę okręgową, rozgrywki w klasach A i B, do III ligi kobiet.
Biorąc po uwagę nasz powiat, najwcześniej rundę rewanżową rozpocznie klasa okręgowa. Kolejka nr 16 zaplanowana została na 17 marca. Będziemy mieli wtedy derby w Bartoszycach (Victoria - Cresovia), Łyna zagra u siebie z Omulwią, a Granica na wyjeździe z Wilczkiem.

Na 7 kwietnia wyznaczony został początek rundy wiosennej w grupach 1. i 3. klasy A. Reduta zmierzy się wówczas w Bisztynku z Kowalakiem Kowale Oleckie, a Wojciechy podejmować będą Błękitnych Koronę Stary Olsztyn Klewki.

W tym samym terminie na boiska wrócą drużyny z grupy 1. klasy B. Orkan czeka wtedy wyjazdowy mecz z Warmianką Bęsia.

Najdłużej na wznowienie rozgrywek będzie czekała III liga kobiet. Inauguracja rundy wiosennej zaplanowana została na 21 kwietnia. Victoria zagra wtedy na wyjeździe z GKS LZS Wikielec.

Teraz wszystkie kluby będą dopasowywały terminarz według siebie i ustalać, czy będą grać w soboty, czy w niedziele.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5