Bartoszycka Szkoła Taekwondo zorganizowała mini zimowisko rekreacyjno-sportowe

2018-01-29 08:46:30(ost. akt: 2018-01-29 08:48:55)
Aktywne spędzanie czasu wolnego jest główną ideą organizowanego po raz kolejny "Klubowego mini zimowiska".
W pierwszym tygodniu ferii zimowych nasi zawodnicy trenowali i bawili się w sali gimnastycznej oraz skorzystali z integracyjnego wyjazdu do kompleksu Term Warmińskich.

W zimowisku wzięło udział 40 najmłodszych naszych zawodników. Ponieważ jednak nasze zimowiska mają charakter otwarty, w tym roku było również kilka osób (kolegów, braci, sióstr), którzy na co dzień nie trenują w klubie.

Mamy cichą nadzieję, że nasze mini zimowiska będą kiedyś prawdziwymi obozami sportowymi i wrócimy do organizacji wyjazdów zimowych w góry. Póki co zapraszamy do skorzystania z Letniego Obozu Rekreacyjno Sportowego, który w tym roku odbędzie się w urokliwym miejscu nad jeziorem w lesie nieopodal Kruklanek.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i opiekę podczas wyjazdu na baseny. Zimowisko częściowo sfinansowane ze środków pozyskanych z odpisu 1 % podatku, za co dziękujemy.

Tomasz Zaremba

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5