Galiny. Bajkowe przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka

2018-01-26 07:05:52(ost. akt: 2018-01-26 07:17:59)

Autor zdjęcia: Mariola Jagiełło

18 stycznia dzieci z grup przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach świętowali Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku, uroczystość odbyła się w świetlicy wiejskiej.
Dzieci przeniosły swoich dziadków w magiczny świat bajki, przedstawiły im spektakl pt.: „Czerwony Kapturek”. Występ artystyczny przepełniony był śpiewem, tańcem i muzyką. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, recytowali wiersze, śpiewali piosenki, a całość zwieńczył wspólny taniec „Zorba”.

Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich wnucząt, a na ich twarzach można było dostrzec dumę oraz radość. Po części artystycznej dzieci obdarowały przybyłych gości samodzielnie wykonanymi prezentami.

Życzenia złożyła także dyrektor szkoły – pani Mariola Jagiełło, która podziękowała babciom i dziadkom za trud wkładany w wychowanie i rozwój wnucząt. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wielu pięknych chwil w życiu oraz dni tak magicznych jak ostatnie święto.

Aniela Mickanis-Balcewicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5