Jak co roku w ferie otwarte mistrzostwa Bartoszyc chłopców w tenisie stołowym

2018-01-19 09:18:35(ost. akt: 2018-01-19 09:29:33)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

We wtorek 23 stycznia w SP nr 3 w Bartoszycach rozegrane zostaną otwarte mistrzostwa miasta w tenisie stołowym. Rozgrywki będą odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych. Początek o g. 10.
Rozgrywane od kilku lat mistrzostwa Bartoszyc są sportową tradycją ferii w mieście. Opiekę nad zawodami sprawuje Marek Ignatowski.

W tym roku turniej zostanie rozegrany we wtorek 23 stycznia (g. 10). Przewidziane są dwie kategorie chłopców: starsza (rocznik 1998 i młodsi) oraz młodsza (2002 i młodsi).

W ubiegłym roku rozgrywki zdominowała podstawówka z Dzietrzychowa. Jej reprezentanci zajęli pierwsze trzy miejsca.

Co należy wiedzieć przed startem? Zawodnicy muszą posiadać strój sportowy oraz własną rakietkę do gry. Zgłoszenia odbywają się w SP nr 3 na 15 minut przed pierwszymi pojedynkami. System rozgrywek zostanie ustalony w dniu zawodów. Nagrody w mistrzostwach fundują Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Bartoszyce oraz redakcja "Gońca Bartoszyckiego".

Zapraszamy do udziału!

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5