Galiny. Hej, płyń kolędo…

2017-12-29 09:05:01(ost. akt: 2017-12-29 09:06:50)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

Mimo, iż tegoroczna aura w okresie przedświątecznym nie obdarowała nas białym puchem, to właśnie w tonacji bieli i błękitu odbyły si e tegoroczne jasełka w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach
Uczniowie w strojach aniołków, pasterzy i innych postaci biblijnych słowem mówionym, kolędami i pastorałkami przypomnieli wszystkim zgromadzonym o cudzie narodzin Pana nad Panami.

A widownia w tym roku była bardzo liczna. Przybyli zaproszeni goście m.in. : przewodniczący Rady Gminy p.Andrzej Kasakowski, przedstawiciel Nadleśnictwa Bartoszyce p.Wiesław Oziewicz, ksiądz proboszcz Stanisław Tokarz, sołtys Galin p. Marcin Przybysz oraz rodzice .

Wspaniały występ naszych najmłodszych uczniów z klas 0-III pod kierunkiem p. M.Kwakszys wprowadził wszystkich w świąteczny, radosny nastrój.

Na zakończenie uroczystości p. dyrektor M.Jagiełło złożyła wszystkim serdeczne życzenia, a uczniowie wraz z wychowawcami kontynuowali spotkania wigilijne w klasach.

K. Aleksandrowicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5