Bartoszyce. Przedszkolaki rozebrały choinkę z odblasków

2017-12-21 08:23:01 (ost. akt: 2017-12-21 08:30:47)
Dzieci rozebrały choinkę z odblasków i ubrał we własnoręcznie wykonane ozdoby.

Dzieci rozebrały choinkę z odblasków i ubrał we własnoręcznie wykonane ozdoby.

Autor zdjęcia: KPP w Bartoszycach

Zawsze jest dobry czas, aby zadbać o bezpieczeństwo. Okazało się, że nawet świąteczna choinka może w tym pomóc. Dziś w bartoszyckiej komendzie policji, dzieci z miejscowego przedszkola nr 2 rozebrały choinkę z odblasków, a w zamian za nie, ubrały drzewko we własnoręcznie przygotowane ozdoby.
19 grudnia do Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, przyszły dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach i przyniosły ze sobą własnoręczne przygotowane ozdoby choinkowe.

Na dzieci w holu budynku czekała choinka już udekorowana odblaskami. Dzieci początkowo zdziwiły się, jak usłyszały, że mają ją rozebrać. - Jak to?! - powiedział jeden z chłopców - przecież na Święta, to się ubiera choinkę, a nie rozbiera!

Jednak gdy zobaczyły kolorowe odblaski z chęcią zdjęły je z choinki i poprosiły, aby pomóc im przymocować je do zamka w kurtce.

Dzieci z ochotą udekorowały choinkę bombkami, gwiazdkami i łańcuchami, które wcześniej same przygotowały, specjalnie na tę okazję.

Marta Kabelis
KPP w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5