Jesienne fotografowanie w Galinach

2017-12-20 20:51:10(ost. akt: 2017-12-20 20:57:19)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz drugi zorganizowano konkurs fotograficzny, tym razem pod hasłem: „Las w barwach jesieni”.
Głównym celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na środowisko przyrodnicze oraz zachęcenie ich do uwiecznienia uroków jesiennego lasu. Uczniowie Szkoły im. Leśników Polskich w Galinach doceniają wartość naszych polskich lasów, dlatego zorganizowany konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Autorom zdjęć udało się uchwycić piękno jesiennego lasu, czego efektem są bardzo oryginalne i kolorowe fotografie. W ocenie prac konkursowych jury wzięło pod uwagę kryteria takie jak walory tematyczne nawiązujące do jesieni, oryginalność i poziom artystyczny zdjęć.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w środę, 13 grudnia. Po długich obradach, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić trzy najlepsze prace: I miejsce zajęła – Alicja Kapanajko, II miejsce – Fabian Bocis oraz III miejsce – Katarzyna Perzanowska.

Autorzy zdjęć otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe od współpracującego ze szkołą Nadleśnictwa Bartoszyce.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii do naszej szkoły.

Aniela Mickanis-Balcewicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5