Mikołajkowe spotkanie w Wojciechach

2017-12-12 08:13:31 (ost. akt: 2017-12-12 08:14:48)

Autor zdjęcia: Teresa Bryła

Uczniowie klasy I z Wojciech wspólnie z rodzicami ubierali choinkę podczas specjalnego, mikołajkowego spotkania.
We wtorek 5 grudnia w klasie pierwszej odbyło się spotkanie świąteczne, na które zostali zaproszeni rodzice, pan dyrektor Krzysztof Osowski i pani Urszula Rynkiewicz. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii, dzieci wraz ze swoimi starszymi koleżankami z klasy IV zaprezentowały przedstawienie o Zimie, które wprowadziło wszystkich w magiczną atmosferę.

Na koniec dzieci wręczyły rodzicom wcześniej przygotowane własnoręcznie papierowe, pięknie ozdobione choinki. Po występie przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstały radosne aniołki, kolorowe choinki, bałwanki, kolorowe łańcuchy, świąteczne pierniczki, które zostały zawieszone przez dzieci i rodziców na choince w klasie. Serdecznie dziękujemy rodzicom za udział w spotkaniu, jak również w zaangażowanie przy ubieraniu naszej choinki.

Sylwia Kozera


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: teresa

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5