The Gospel Time - Koncert w Bartoszyckim Domu Kultury

2017-12-10 12:39:00(ost. akt: 2017-12-10 12:44:56)

Autor zdjęcia: BDK

Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na koncert zespołu The Gospel Time, który odbędzie się 16 grudnia (sobota) o g. 18.
The Gospel Time to profesjonalny zespół muzyczny działający na rynku od 2007 roku, nieustanne zarażając ogromną pasją oraz wielką energią i mocą muzyki gospel. Wyróżnia się otwartym podejściem do muzyki oraz potrzebą dzielenia się swoją radością z wielbienia Boga z innymi ludźmi, nie tylko w kościele. Za cel postawili sobie propagowanie muzyki gospel nie tylko na koncertach dla wybranej publiczności, ale też w mediach i programach rozrywkowych.

Zespół ma niezwykłe szczęście do pozytywnych i zaangażowanych muzyków. Konsultacji w emisji głosu udzielają nam profesjonalni nauczyciele śpiewu: Marta Wilk, Bartek Caboń oraz Alicja Szeligowska, którzy wraz z dyrygentkami pomagają chórzystom osiągnąć charakterystyczne gospelowe brzmienie. Współpracujemy z zespołem FREEKS, Martą Sobczak (pianino), Michałem Karkusińskim (pianino), Nelą Kuźmińską (skrzypce), Magdaleną Błaszczyk (skrzypce) oraz Piotrem Szeligowskim (gitara).

Zespół z wyjątkową pasją i zaangażowaniem uczestniczy w wielu warsztatach na terenie kraju prowadzonych m.in. przez Briana Fentressa z USA, Natalie Philips i Petera Francisa z Londynu, Wandę Reese, Carmę Reese z USA, Solomona Facey’a z Anglii oraz Petera Steinvinga z Danii. Wokaliści doskonalą również swój głos w oparciu o nowoczesną technikę Speech Level Singing.

W repertuarze zespołu znajdują się utwory zarówno w języku polskim jak i angielskim. Są to: standardy muzyki gospel, popularne utwory muzyki rozrywkowej, kolędy gospel w okresie świątecznym.

bdk

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5