Zabawa andrzejkowa w Galinach

2017-11-29 06:33:31(ost. akt: 2017-11-29 06:53:07)

Autor zdjęcia: Małgorzata Zaczyk

W piątek, 24 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odbył się bal andrzejkowy skierowany do uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. W tym roku dzieci świętowały podwójnie, bowiem andrzejki połączone zostały z balem jesieni.
Dzieci przeżyły wspaniały dzień, pełen magii, konkursów i tańca. Z tej okazji przebrały się za jesienne, kolorowe postacie. Specjalnym gościem była Pani Jesień, która wspólnie z dziećmi bawiła się przy skocznej muzyce.

Wiele radości dostarczyły przepowiednie w przygotowanej „Sali wróżb”. Wszyscy chcieli usłyszeć kim będą w przyszłości, czy spełnią się ich marzenia, poznać imię swojej sympatii.

Nie zabrakło więc przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą wirującej butelki, czy kolorowych koralików.

Po wspólnej zabawie przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Z całą pewnością był to jeden z milszych dni w roku szkolnym, który pozwolił dowiedzieć się trochę o swojej przyszłości, oczywiście z przymrużeniem oka.

Aniela Mickanis-Balcewicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5