Zdobądź zawód oraz trzymiesięczny płatny staż

2017-10-31 13:39:36 (ost. akt: 2017-10-31 14:08:55)

Autor zdjęcia: ohp.pl

Jeśli nie pracujesz i jesteś w wieku 18-24 lata, możesz skorzystać z projektu "Od szkolenia do zatrudnienia". Dzięki temu zdobędziesz zawód i trzymiesięczny płatny staż. Co najlepsze, nie zapłacisz za to ani złotówki!
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Bartoszycach pomaga znaleźć młodym ludziom zatrudnienie poprzez współpracę z lokalnymi pracodawcami. Wybór kursów uzależniony jest od potrzeb lokalnego rynku pracy oraz zainteresowań i predyspozycji zawodowych uczestników.

Specjaliści z MCK OHP pomogą w podjęciu decyzji w wyborze kursu zawodowego, a jednocześnie znajdą atrakcyjny staż, który da możliwość sprawdzenia nabytych umiejętności praktycznych i umożliwi wejście na rynek pracy.

Jedną z takich ofert jest właśnie projekt "Od szkolenia do zatrudnienia". Oferuje on szeroką gamę kursów zawodowych, m.in. spawacza, fakturzysty- sprzedawcę-magazyniera z obsługą wózka widłowego, kelnera –barmana- baristę (ze stypendium szkoleniowym). Zakończą się one trzymiesięcznym, płatnym stażem.

Do wyboru są także kursy prawa jazdy kat. B, kursy językowe, czy kurs komputerowy w standardzie ECDL. Do tego uczestnicy będą mieli zajęcia z doradcą zawodowym oraz warsztaty kreowania wizerunku z usługą stylisty, bezpłatne wyżywienie, zwrot kosztów dojazdów, refundacja kosztów opieki nad dzieckiem do lat 7 lub osobą zależną. Wszystko całkowicie bezpłatnie!

Zgłosić się należy jak najszybciej, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Projekt realizowany jest w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Ponadto specjaliści MCK OHP zapraszają do korzystania z usług rynku pracy, tj. poradnictwa zawodowego, pośrednictwa pracy oraz bezpłatnych szkoleń.

Magdalena Jaszak
doradca zawodowy, koordynator lokalny projektu


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5