W piątek, trzynastego polała się krew

2017-10-14 10:40:36 (ost. akt: 2017-10-14 10:51:00)

Autor zdjęcia: Leszek Mackiel

W bartoszyckim Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, z okazji rozpoczynającego się roku akademickiego odbyła się studencka zbiórka krwi, czyli "Wampiriada" odczarowująca pecha.
Dzięki Wam udało się w piątek 13-go odczarować pecha a chętnych do oddania krwi nie brakowało. Pomimo niesprzyjającej aury do Wydziału zawitało wiele osób, nie zabrakło oczywiście wśród nich studentów!

Akcja trwała od godz. 8 do 12. Od wczesnych godzin porannych pod Dziekanatem ustawiła się kolejka chętnych dawców.

Ostatecznie zarejestrowało się 48 osób a krew oddało 40, co daje nam 18 litrów tego cennego płynu. Na każdego uczestnika czekały słodycze, upominki z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie oraz słodkie niespodzianki przygotowane przez Wydział.

Można było także zrobić sobie zdjęcie z sympatyczną parą wampirów z krwi i kości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji a w szczególności Klubowi HDK im. dr Jana Chilimanowicza przy Oddziale Regionalnym PCK w Bartoszycach za udział i wsparcie. Szczególne podziękowania należą się personelowi medycznemu z bartoszyckiego Punktu Krwiodawstwa wraz z dr. Adamem Bokiem, który czuwał nad bezpieczeństwem krwiodawców.

Zapraszamy do fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia oraz do udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez nasz Wydział oraz studentów. Tutaj naprawdę się dzieje….!

Przypominamy że wciąż można dołączyć do wyjątkowo dużego w tym roku grona pierwszoroczniaków! W bartoszyckim Wydziale w październiku naukę rozpoczęło już ponad 110 studentów a rekrutacja w WSB została przedłużona do końca miesiąca! Zapraszamy na Pedagogikę i Bezpieczeństwo Publiczne.

Izabela Kurowicka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5