Koledzy pamiętają o Andrzeju Szyszce. Przed nami kolejny memoriał

2017-09-18 13:07:36(ost. akt: 2017-09-19 11:35:55)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Pięć drużyn zagra w sobotę 23 września w Bartoszycach w II Międzynarodowym Memoriale Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej. Turniej odbędzie się w hali przy ul. Limanowskiego (g. 10).
W ubiegłym roku w memoriale zagrały cztery drużyny, a wygrali szczypiorniści z Ełku. Tym razem grono uczestników zostało powiększone do pięciu zespołów.

W hali dawnego "Mechaniaka" wystąpią drużyny z Warszawy (wicemistrz Polski masters 50+ z tego roku), Kwidzyna, Kaliningradu, Gołdapi, nie zabraknie także reprezentacji Bartoszyc. Turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym.

Andrzej Szyszko był znanym i cenionym w Bartoszycach zawodnikiem piłki ręcznej oraz siatkówki. Przez wiele lat reprezentował m.in. Victorię w II-ligowych rozgrywkach szczypiornistów. Zmarł po chorobie we wrześniu 2015 r.


kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5