Grzyby, grzyby, grzybobranie. Zdjęcia czytelników

2017-09-17 08:29:14(ost. akt: 2017-09-17 08:59:32)
Grzyby zebrane w okolicach Solna.

Grzyby zebrane w okolicach Solna.

Autor zdjęcia: Monika Kania

Grzybobranie to dobry sposób na spędzanie czasu wolnego szczególnie wtedy, gdy przynosi efekty. Warto pokazać też innym jakie i ile grzybów zebraliśmy. Przysyłajcie do nas zdjęcia.
Grzybów w lasach jest dostatek. W ostatnich dniach grzybiarze zbierają głównie prawdziwki, podgrzybki i opieńki. Trafiają się kozaki, koźlarze czerwone i pomarańczowe, borowiki ponure i purpurowe (zbierane rzadko, choć jadalne).

Swoje grzybowe zbiory postanowiło pokazać nam wielu czytelników. Także pani Monika Kania. Oto co napisała:"Takie okazy rosły koło Solna. Ten największy, który trzyma Mała Księżniczka Powiatu Bartoszyckiego z 2016 roku, był widoczny z drogi koło Bezled."

Pokazujcie nam i naszym czytelnikom swoje zbiory i wyjątkowe okazy. Warto fotografować je jeszcze w lesie. Na takie zdjęcia też czekamy.

Teraz fotki możecie dodawać bezpośrednio w galerii poniżej. Możecie je nadal przesyłać mailem na adres: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl lub przez nasz profil na Facebooku.

and


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5