Liga sołecka gminy Bartoszyce: ciekawie w Łojdach i Parkoszewie

2017-09-12 09:16:16 (ost. akt: 2017-09-12 09:43:06)
Dwie kolejki rozegrały we wrześniu drużyny biorące udział w lidze sołeckiej gminy Bartoszyce. Liderem są Bezledy, które w 5. serii spotkań pokonały po niesamowitym meczu broniące tytułu Parkoszewo.
Mecz w Parkoszewie, w którym gospodarze zagrali w Bezledami, miał niesamowity przebieg. Obrońcy tytułu aż pięciokrotnie obejmowali prowadzenie, by za każdym razem je tracić. Mało tego, minutę przed końcem czasu goście zdobyli szóstą bramkę, która zapewniła im zwycięstwo i pozycję lidera.

Ciekawie było także w Łojdach, gdzie wydawało się, że gospodarze mają mecz pod kontrolą, bo w drugiej połowie prowadzili już 4:1. Zryw drużyny z Łabędnika doprowadził jednak do porażki miejscowych, a gościom dał pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

Liga będzie miała teraz przerwę w związku z dożynkami w Kinkajmach. Następna kolejka zostanie rozegrana 24 września. Zagrają: Tolko — Parkoszewo, Łojdy — Kinkajmy, Bezledy — Łabędnik.

Tym samym w lidze, która w tym sezonie gra tzw. systemem szkockim, rozpocznie się seria rewanżowa.


JB, kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. .... #2326812 | 94.254.*.* 13 wrz 2017 12:30

    To nie jest Parkoszewo tylko zbieranina ludzi z Bezledy i Bartoszyc

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5