Michał mistrzem Europy w kickboxingu, Sebastian z brązowym medalem

2017-09-11 09:34:46 (ost. akt: 2017-09-11 09:48:01)
Michał (z lewej) i Sebastian Kuźniak już z medalami mistrzostw Europy w kickboxingu

Michał (z lewej) i Sebastian Kuźniak już z medalami mistrzostw Europy w kickboxingu

Autor zdjęcia: Archiwum zawodników

W Skopje odbyły się mistrzostwa Europy juniorów i juniorów młodszych w kickboxingu. W zawodach tej rangi zadebiutowali bracia Michał i Sebastian Kuźniak z Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo. I obaj stanęli na podium!
Mistrzostwa okazały się być szczególnie udanymi dla młodszego z braci — Michała. Walczący w kat. 81 kg juniorów młodszych zawodnik zdobył w Macedonii złoty medal. W finale bez problemów pokonał innego reprezentanta naszego kraju.

Dla Michała to kolejny złoty medal w tym roku. Wcześniej wygrywał on otwarte mistrzostwa Litwy, mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule kick light, został też mistrzem Polski juniorów młodszych w taekwondo.

Z medalem ME wrócił ze Skopje także starszy z braci — Sebastian. Startował on w kat. 81 kg juniorów. W turnieju wywalczył medal koloru brązowego.

Więcej o mistrzostwach i starcie braci Kuźniaków przeczytasz w piątkowym (15 września) "Gońcu Bartoszyckim".

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5