VII Jesienny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego

2017-09-06 07:30:21(ost. akt: 2017-09-06 07:32:05)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Bartoszycki Dom Kultury zaprasza 17 września 2017 r. od godz. 8 do 16:30 na na VII Jesienny Jarmark Sztuki ludowej i Rękodzieła Artystycznego
Zapraszamy serdecznie do udziału w VII Jesiennym Jarmarku Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego, który w tym roku ze względu na rozpoczęte prace remontowe bartoszyckiej starówki odbędzie się na posesji Bartoszyckiego Domu Kultury.

Twórcy ludowi reprezentujący różne dziedziny sztuki mają okazję przedstawić swoje wyroby - m. in. rzeźby, obrazy, serwetki, ceramikę, wiklinę a także stoiska z chlebem, miodem, ciastem obrzędowym, regionalnymi przysmakami itp.

Zapraszamy również do udziału w barwnym ludowym korowodzie tzw. "Spacerniaczku". Przemarsz rozpocznie się o godz. 11.30 z "deptaka" przy hotelu Bartis do BDK.

Tradycyjnie jarmarkowi towarzyszyć będzie program artystyczny pt. "Raz na Ludowo" z niespodzianką!

Tym razem w trakcie naszej imprezy wystąpi discopolowy zespół Junior.

Dodatkowo wszystkim mieszkańcom powiatu bartoszyckiego BDK proponuje KONKURS KULINARNY na jesienną potrawę pod hasłem "Jesienne Przysmaki". Podczas Jarmarku odbędzie się degustacja i ocena potraw przez Komisję Konkursową.

UWAGA! Zgłoszenia wystawców chętnych do wzięcia udziału w jarmarku przyjmujemy do 12 września 2017 r. pod numerem telefonu 89 762 23 89.

Wyroby prezentowane na stoiskach muszą być wytworzone w sposób nieprzemysłowy i niekomercyjny, posiadać walory artystyczne lub regionalne i być wytworem pracy zgłaszającego stoisko.

Prosimy o zabranie ze sobą własnych stolików i namiotów.

bdk

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5