Świętuj z nami na deptaku 20. urodziny "Gońca Bartoszyckiego"!

2017-08-28 12:44:46(ost. akt: 2017-08-28 12:56:40)
Taki tor mieliśmy podczas ubiegłorocznych urodzin. W tym roku o specjalny wypiek znowu postara się piekarnia w Krawczykach

Taki tor mieliśmy podczas ubiegłorocznych urodzin. W tym roku o specjalny wypiek znowu postara się piekarnia w Krawczykach

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Zapraszamy na 20. urodziny "Gońca Bartoszyckiego"! Okrągły jubileusz naszej gazety będziemy świętować w czwartek 31 sierpnia na bartoszyckim deptaku przy ul. Kętrzyńskiej.
Tak, tak, w tym roku stuknęło "Gońcowi" już 20 lat. W tym okresie przeszliśmy długą drogę, od gazety wydawanej raz na dwa tygodnie na czarno-białym papierze, do tygodnika drukowanego w najnowocześniejszych technologiach.

Nie możemy też nie wspomnieć o internecie. Prowadzimy portal goniecbartoszycki.pl, a także portale gmin naszego powiatu. Jesteśmy obecni także na Facebook'u.

Na nasze tegoroczne urodziny zapraszamy w czwartkowe popołudnie 31 sierpnia w g. 14-16. Specjalny namiot stanie na deptaku przy ul. Kętrzyńskiej. Na pewno będzie tort, upieczony przez piekarnię w Krawczykach, będziemy też rozdawać specjalne, bezpłatne wydanie "Gońca".

Zapraszamy!


red.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5