Grand Prix 2017 w siatkówce plażowej: przed tygodniem drudzy, teraz już najlepsi

2017-07-18 10:54:46 (ost. akt: 2017-07-18 11:03:27)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Czwarty turniej mężczyzn tegorocznej Grand Prix w siatkówce plażowej w Bartoszycach zakończył się wygraną pary z Lidzbarka Warmińskiego. Najlepsi okazali się Łukasz Łokuciejewski i Grzegorz Szymański.
W turnieju zagrało pięć par. Łokuciejewski/Szymański wygrali wszystkie cztery spotkania. Tylko w jednym potrzebowali do tego trzech setów.

Był to ich drugi start w tegorocznej Grand Prix. Tydzień wcześniej zajęli drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej awansowali na trzecie miejsce.

Liderami rozgrywek po czterech turniejach są bartoszyczanie Adrian Jachimowicz/Mateusz Gleba. Do tej pory dwukrotnie zajmowali drugie miejsca, raz byli sklasyfikowani na czwartej pozycji, raz na piątej.

Ostatni turniej mężczyzn zostanie rozegrany w poniedziałek 24 lipca. Początek rozgrywek na boiskach przy ul. Kętrzyńskiej o g. 16.kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5