Zdjęcie Tygodnia. Zachodzące słońce nad jeziorem Kinkajmy

2017-07-12 06:00:00(ost. akt: 2017-07-12 05:37:12)
Zachód słońca na jeziorem Kinkajmy

Zachód słońca na jeziorem Kinkajmy

Autor zdjęcia: Izabela Kurowicka

Zdjęcie Izabeli Kurowickiej przedstawiające jezioro w Kinkajmach o zachodzie słońca zostało, głosami czytelników, Zdjęciem Tygodnia w dwudziestym czwartym tygodniu naszej fotograficznej zabawy.
W dwudziestym czwartym tygodniu naszej fotograficznej zabawy najwięcej polubień uzyskało zdjęcie Izabeli Kurowickiej przedstawiające zachód słońca nad jeziorem Kinkajmy. Ogłaszamy je Zdjęciem Tygodnia i gratulujemy.

Zdjęcie zostało polubione 38 razy (do 12 lipca do godz. 6:00.)

Oto zasady naszej zabawy?

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w piątkowym drukowanym numerze Gońca Bartoszyckiego.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maruda #2284629 | 94.254.*.* 12 lip 2017 10:57

    Podstłane zdjęcia dnia/tygodnia zwykle przedstawiają zachody słońca. Już się to nudne zrobiło :/

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5