Karatecy egzamin na wyższe stopnie tym razem odbyli w Lidzbarku Warmińskim

2017-06-24 10:28:44 (ost. akt: 2017-06-24 10:31:31)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

W środę 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkoleniowego oraz egzamin na stopnie szkoleniowe kyu naszych zawodników. Tym razem uroczystość odbyła się w Lidzbarku Warmińskim i była połączona z obchodami 40-lecia lidzbarskiej sekcji.
Na macie pojawiło się 150 zawodników i zawodniczek uczestniczących w uroczystościach. Rodzice jak zwykle nie zawiedli i szczelnie zapełnili trybuny, kibicując swoim dzieciom.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: starosta lidzbarski Jan Harahaj, burmistrz Bisztynka Marek Dominiak, burmistrz Lidzbarka Warm. Jacek Wiśniowski, którzy nagradzali zawodników. Również klub nagrodził zawodników kimonami za frekwencję, pracę na treningach oraz medalami za wysokie i wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2016/2017.

Następnie odbył się pokaz mistrzów w wykonaniu sensei: Jarosława Kwaśniewskiego, Krzysztofa Szczepańskiego, Tomasza Misiewicza, Diany Pachulskiej, Rafała Czerniewskiego, Krystiana Archackiego oraz sempai Renaty Turek i Krzysztofa Dziębowskiego.

Po pokazach 124 zawodników przystąpiło do egzaminu, który przeprowadziła komisja w składzie shihan Krzysztof Borowiec 5 Dan, sensei Jarosław Kwaśniewski 2 Dan, Krzysztof Szczepański 2 Dan. Po kilkugodzinnych zmaganiach wszyscy egzamin zaliczyli pozytywnie. Najwyższe stopnie kyu zdobyli: Wzorek Adrian 3, Wolszczak Damian 3, Zawadzka Marta 3.1, Dydziński Damian 3.1.

Gratulujemy zawodnikom, dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji imprezy i wszystkim, którzy nas wspierają od 40 lat, osu!

Andrzej Litwin

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5