Sara Szymczak & M.A.B.S. na Letniej Scenie BDK

2017-06-19 12:16:33 (ost. akt: 2017-06-19 12:22:03)
Kolejny koncert z cyklu "Leniwych Weekendów" przy Bartoszyckim Domu Kultury. W najbliższą niedzielę 25 czerwca umili czas olsztyńska wokalistka Sara Szymczak z zespołem M.A.B.S. Przyjemna muzyka i miejsce na leżaku gwarantowane.
Sara Szymczak — wokalistka i aktorka — urodzona 29 kwietnia 1985 roku w Gdyni. Od dziecka zafascynowana muzyką, teatrem, generalnie sztuką w każdej postaci.

Już jako 7-letnia dziewczynka postanowiła założyć swój pierwszy zespół muzyczny, w którym śpiewała. Później stwierdziła, że będzie aktorką, a że marzenia się spełniają, to w 2007 roku odebrała swój dyplom.

Przez parę lat była związana z Teatrem im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Zagrała również w paru polskich serialach u boku świetnych, znanych, pięknych i lubianych aktorów.

Jednak to muzyka zawładnęła jej sercem. Od 2011 roku jest związana z zespołem M.A.B.S. Grają jazz, blues, gospel — generalnie muzykę swingową.

W 2014 roku nagrali płytę świąteczną "Kolędy i pastorałki na jazzowo". Miała również przyjemność śpiewać z różnymi zespołami, grającymi różne gatunki muzyki, na różnych scenach całej Polski.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.

bdk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5