II Gminne Spotkanie Przedszkolaków "Bawimy się językiem angielskim”

2017-06-19 11:54:21 (ost. akt: 2017-06-19 11:58:33)

Autor zdjęcia: Łojewska Dorota

Przedszkolaki z gminy Bartoszyce spotkały się aby uczyć się i bawić językiem angielskim. Spotkanie odbyło się w Przedszkolu Gminnym nr 1 w Bartoszycach.
9 czerwca 2017 roku już po raz drugi Przedszkole Gminne Nr 1 w Bartoszycach było organizatorem Gminnego Spotkania Przedszkolaków „Bawimy się z językiem angielskim”, w którym brały udział przedszkolaki ze wszystkich placówek oświatowych, działających na terenie gminy Bartoszyce.

Celem spotkania była wspólna zabawa w grupie rówieśniczej, wykorzystanie naturalnej aktywności dzieci w procesie przygotowania do nauki języka angielskiego, a także rozbudzenie u dzieci pozytywnej motywacji do nauki języka obcego W tym roku motywem przewodnim spotkania byli bohaterowie bajki „Klub Przyjaciół Myszki Miki”.

Każda z placówek przygotowała sylwetę postaci pochodzącej z tej bajki. Po przywitaniu przybyłych gości przez panią Helenę Wojtkiewicz dyrektor Przedszkola Gminnego nr 1 w Bartoszycach, panią Iwonę Birecką kierownika Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Gminy Bartoszyce oraz przedszkolaków - gospodarzy spotkania, nastąpiła prezentacja przygotowanych zabaw i piosenek w języku angielskim.

Na dzieci czekały różnego rodzaju niespodzianki - zabawy w języku angielskim przygotowane przez gospodarzy oraz zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym. Bardzo dziękujemy nauczycielom i ich podopiecznym za przybycie i wspólną zabawę z językiem angielskim.

K. Sznitowska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gmina

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5