Gimnazjaliści strzelali w "Odzieżówce"

2017-06-06 06:54:41(ost. akt: 2017-06-06 07:12:47)

Autor zdjęcia: archiwum ZSP nr 2

Uczniowie trzech gimnazjów wzięli udział w warsztatach strzelania z broni pneumatycznej na strzelnicy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach.
Na strzelnicy pneumatycznej w ZSP nr 2 w Bartoszycach, 2 czerwca odbyły się warsztaty strzeleckie dla gimnazjalistów. Uczestniczyło w nich 36 uczniów z 3 szkół gimnazjalnych ( Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach, Gimnazjum w Kinkajmach, Gimnazjum nr 3 z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach).

Warsztaty zorganizowane zostały przez Szkolne Koło Strzeleckie LOK "ZSP nr 2 Bartoszyce" i zostały przeprowadzone przez Jarosława Puszko.

Tematyka warsztatów obejmowała:
1. Zapoznanie z regulaminem strzelnicy i zasadami bezpieczeństwa podczas posługiwania się bronią.
2. Zapoznanie z postawami strzeleckimi i podstawowymi zasadami strzelania.
3. Strzelanie z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół gimnazjalnych. 7 czerwca uczniowie szkół gimnazjalnych powiatu bartoszyckiego będą uczestniczyć w I Zawodach Strzeleckich Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZSP nr 2 w Bartoszycach.

Dziękujemy gimnazjalistom i ich opiekunom za uczestnictwo w warsztatach i zapraszamy na zawody strzeleckie.

ZSP 2


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5