Tak Dzień Dziecka obchodzono w szkole podstawowej w Krawczykach

2017-06-05 13:10:46(ost. akt: 2017-06-05 13:16:18)
1 czerwca to chyba obok urodzin i „gwiazdki” najbardziej lubiany przez dzieci dzień w roku. I to nie tylko ze względu na wspaniałe prezenty, które wtedy otrzymują i są w absolutnym centrum uwagi. Jak ten wyjątkowy dzień obchodziliśmy w Krawczykach?
Samorząd Uczniowski przygotował różne konkurencje pod hasłem „Wesoło i zdrowo, bo na sportowo”. Uczniowie klasy V postarali się, aby najmłodsi byli w tym dniu najważniejsi.

Z samego rana Nikola i Adam ukryli na parterze „skarby”, które dzieci z klas 0-III miały odszukać. Wszyscy poradzili sobie z tym znakomicie.

Ze względu na kapryśną pogodę wszystkie konkurencje odbyły się w sali gimnastycznej.

Uczniowie, podzieleni na grupy, mieli ułożyć w wyznaczonym czasie ciekawą budowlę z klocków lego oraz wykonać rysunek na dany temat. W efekcie powstały piękne, kolorowe obrazy, które zostały umieszczone w galerii prac.

Tę konkurencję oceniał i nagradzał Gabryś. Z kolei Oliwia i Wiktoria miały pomysł na plakaty pod pięknymi hasłami dotyczącymi rodziny. Wszystkie prace były nagradzane przez prowadzących słodyczami. Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno młodszych, jak i starszych.

Na zakończenie zmagań był tor przeszkód, który trzeba było pokonać z zawiązanymi oczami. Tego dnia wszyscy byli wygrani i dlatego otrzymali z rąk dyrektor Małgorzaty Chrapowickiej lody, które ufundował Adam Bykowski.

Mamy nadzieję, że ten dzień podobał się wszystkim i będą miło wspominać te chwile.

Alicja Andrzejczyk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5