Uczniowie SP w Galinach dziękowali swoim rodzicom!

2017-05-31 07:05:34(ost. akt: 2017-05-31 07:14:26)

Autor zdjęcia: Mariola Jagiełło

Mama i tata to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka, dlatego 26 maja 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III SP w Galinach przygotowały rodzicom wspaniały występ artystyczny.
W piątek, 26 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich odbył się Dzień Rodziny. Najmłodsi uczniowie szkoły mieli okazję by podziękować swoim rodzicom za ciepły dom, pełen mądrości i radości.

Na tę okazję wszystkie dzieci przebrane były za wiosenne kwiaty, a świetlica wiejska zamieniła się w barwną, kwiecistą łąkę. Uczniowie obdarzyli swoich rodziców szczególnym dowodem miłości: z przejęciem odtwarzali swoje role, recytowali wiersze, śpiewali piosenki.

Rodzice ze wzruszeniem podziwiali swoje dzieci a na ich twarzach można było dostrzec dumę. Po wspólnym odśpiewaniu „Sto lat”, dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Całusom i uściskom nie było końca. Życzenia złożyła także Dyrektor Szkoły – pani Mariola Jagiełło, która podziękowała rodzicom za trud wkładany w wychowanie i rozwój dzieci.

Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Zwieńczeniem imprezy był wspólny piknik zorganizowany przy szkole, gdzie na wszystkich czekała zupa szczawiowa i kiełbaska. Na pewno ten wspaniały, pełen wzruszeń dzień, zarówno rodzicom jak i naszym najmłodszym uczniom, pozostanie na długo w pamięci.

Aniela Mickanis-Balcewicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5