Świetny wynik Chrzanowskiego i Biniędy na Łotwie. Zobacz nagranie on board

2017-05-23 07:47:49 (ost. akt: 2017-05-23 07:53:45)
Dużym sukcesem zakończyła udział w Rajdzie Talsi olsztyńsko-bartoszycka załoga rajdowa Sebastian Chrzanowski/Adam Binięda, która zajęła drugie miejsce w klasie oraz 15 w klasyfikacji generalnej.
Rajd był drugą rundą Pucharu Bałtyku, rundą Mistrzostw Łotwy oraz Litwy, nic więc dziwnego, że na starcie stanęło ponad 130 załóg.

Nasi zawodnicy opisywali tamtejsze odcinki specjalne jako "szybkie, szerokie i twarde". Tempo jazdy było jednak na tyle dobre, że wygrali nawet jeden z nich.

- Ustrzegliśmy się większych błędów, auto spisało się doskonale i wskoczyliśmy na podium - krótko skomentował pilot Adam Binięda.

- Wiem że mam jeszcze rezerwy, które postaram się wykorzystać już na kolejnej rundzie. Wiemy już jak się przygotować, czego się spodziewać i że samochód pracuje bardzo dobrze - dodał kierowca Sebastian Chrzanowski.

Więcej o starcie na Łotwie przeczytasz w piątkowym (26 maja) "Gońcu Bartoszyckim".


kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5