AFA Olaine grała u nas, a teraz Legia-Bart zagra na Łotwie

2017-04-06 13:25:53 (ost. akt: 2017-04-06 13:35:00)
Drużyna AFA Olaine podczas wizyty w Bartoszycach z okazji turnieju Legia Bart

Drużyna AFA Olaine podczas wizyty w Bartoszycach z okazji turnieju Legia Bart

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Dwie drużyny Legii-Bart Bartoszyce wezmą udział w piłkarskim turnieju Olaine Cup 2017 na Łotwie. Szkółka zagra w kategoriach do 10 i 12 lat.
Zespół AFA Olaine zagrał w ubiegłym roku w Bartoszycach podczas VII Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa KP Legia Warszawa Legia Bart. W kategorii U-10 zajął wysokie 5. miejsce.

Teraz Łotysze zaprosili do siebie Legię-Bart. Klub z Bartoszyc zagra w Olaine i będzie jedynym polskim klubem. Turniej odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia.

W młodszej kategorii rywalami bartoszyczan będą zespoły z Łotwy (AFA Olaine, JFA Jelgava, Supernova Ryga, SC Grobiņa, FK Liepāja, FK Tukums 2000) oraz Rosji (Olimpia Gwardiejsk, Sdushor 5 Kaliningrad).

W starszej Legia-Bart zagra z drużynami łotewskimi (Olaine, Liepāja, Jelgava, FK Nīca, Dynamo Ryga), rosyjskimi (Olimpia) i litewskimi (FA Šiauliai).

Wszystkie wyniki będzie można śledzić na bieżąco poprzez internetową stronę turnieju Olaine Cup.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5