Młodzież z ZSP nr 2 zorganizowała konkurs wiedzy o Konstytucji

2017-03-10 12:49:05(ost. akt: 2017-03-10 12:55:24)
W Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbył się finał powiatowego konkursu wiedzy o Konstytucji.
Powiatowy konkurs ,,A co Ty wiesz o Konstytucji?" został zorganizowany w ramach projektu społecznego "GŁOS-uję! #skreśl_bierność", realizowanego przez młodzież z ZSP nr 2 im. E. Orzeszkowej w Bartoszycach.

Projekt powstał w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych "Zwolnieni z Teorii" i ma na celu budowanie wśród młodzieży postaw obywatelskich.

W czwartek 23 lutego odbyły się eliminacje szkolne konkursu. Udział w nich wzięło 85 uczniów z czterech szkół ponadgimnazjalnych. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 29 osób i również tyle przystąpiło do napisania konkursu.

Sam konkurs powstał pod patronatem Starostwa Bartoszyce, Miasta Bartoszyce, Miasta Górowo Iławeckie, Posła na sejm RP Adama Ołdakowskiego oraz wielu lokalnych firm.


Emir Chahed


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5