Walentynki w Galinach

2017-02-18 11:30:23(ost. akt: 2017-02-18 11:35:42)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

Szkolną Walentynką została Julka Litkowiec a Szkolnym Walentym - Wiktor Skura. Wyboru dokonano w szkole w Galinach 14 lutego podczas Walentynek.
"W Dniu Świętego Walentego, każdy uczuciem obdarowuje każdego. Ja tobie ślę 1000 buziaczków, 100 wesołych pluszaków, 10 gwiazdek z nieba i wszystkiego, czego Ci tylko potrzeba".

Takie lub podobne życzenia przesyłały sobie dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach w Dniu św. Walentego czyli 14 lutego. Chociaż obchody tego święta przybyły do nas z innych krajów to warto je kultywować, bo przecież miłych słów nigdy nie jest za wiele.

W bieżącym roku Szkolną Walentynką i Szkolnym Walentym zostali Julka Litkowiec i Wiktor Skura - oboje z klasy VI. Głównym kryterium konkursu było otrzymanie największej ilości walentynek.

K. Aleksandrowicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: marko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5