Kulturalne Czwartki - Alicja Czulewicz

2017-02-09 06:51:20 (ost. akt: 2017-02-09 06:55:00)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Bartoszycki Dom Kultury zapraszam na kolejny Kulturalny Czwartek - spotkanie ze znaną bartoszycką artystką, Alicją Czulewicz.
"Kulturalne Czwartki" - są to spotkania z wyjątkowymi ludźmi: artystami, animatorami sportu, miłośnikami podróży, artystycznymi wizjonerami, ale przede wszystkim z ludźmi z wielkim apetytem na życie.

Spotkania z gośćmi (wywiady) są połączone z praktyczną prezentacją ich uzdolnień i umiejętności.

"Kulturalne czwartki" to swoista promocja tych, którzy cenią wolność, kochają życie i biorą los w swoje ręce. Głównym założeniem tego cyklu spotkań jest przekonanie społeczności lokalnej do pielęgnowania swoich talentów, pasji oraz rozwoju zainteresowań w celu wykorzystania ich także do budowy własnej kariery zawodowej.
Bo przecież pasja uszlachetnia, dodaje skrzydeł, napełnia energią i dzięki niej tworzymy rzeczy niezwykłe...

Kolejnym gościem Katarzyny Basak będzie Alicja Czulewicz - muzyk, wokalista, aranżer, dyrygent. Od 17 lat związana jestem z chórem Collegium Musicum, solistka tego chóru. Przez wiele lat zespół wykonał kilkaset koncertów w kraju i zagranicą, śpiewając w kościołach, profesjonalnych i zaimprowizowanych salach koncertowych oraz szkołach.

Zespół przygotował i wykonał kilkadziesiąt dzieł oratoryjno – kantatowych. Z dużym powodzeniem koncertował w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Bułgarii, Rosji, na Węgrzech, w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Portugalii i na Litwie, uzyskując bardzo dobre recenzje i opinie.

Od zawsze zajmowałam się zespołami wokalnymi, prowadziłam je w Bartoszycach, Olsztynie i Nidzicy. W chwili obecnej pracuje w Olsztyńskiej Grupie Edukacji Dziecięcej w Olsztynie. Muzycznie zajmuję się kształceniem dzieci w zakresie grania na fortepianie, gitarze, jak również kształceniem wokalnym.

Spotkanie odbędzie się 16 lutego o g. 19 w BDK.

Serdecznie Państwa zapraszamy! ​

bdk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olsztynianka #2178624 | 176.221.*.* 10 lut 2017 10:50

    Miałam okazję słuchać pięknego sopranu Pani Ali; coś magicznego; zapowiada się interesujące spotkanie; polecam wszystkim, a sama żałuję, że mnie tam nie będzie, pocieszające jest to, że Pani Ala często koncertuje w Olsztynie

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5